o nás


Interiéry z dreva na mieru
od tradičných k moderným
s dobrou radou dizajnéra


Drevo v interiéri je nenahraditeľné, vytvára prirodzené zdraviu neškodné podmienky pre život. Žiadny iný materiál nie je taký nadčasový a príjemný ako drevo, ktoré je pre človeka bezpečné a chemicky neutrálne.Masívny nábytok s prírodnou povrchovou úpravou vám navrhneme priamo na mieru s odbornou konzultáciou, výrobou a montážou. V štúdiu vás čakajú dizajnérske solitéry pre moderný interiér v kontraste so zostavami s nádychom provence či klasiky.To všetko sa spája v základnej myšlienke návratu k prírodným materiálom. Miobio je ideálne pre tých čo ocenia kvality masívneho dreva, ako jeho životnosť, textúru, to že je na dotyk a pohľad príjemné, nealergické, pohlcujúce negatíva dnešnej doby ako je elektronický smog, alebo tlmí stres a naviac ako máločo alebo málokto starne do krásy.


dcérska značka firmy drevlux

Firma drevlux má na trhu 20 ročnú tradíciu. Väčinou ju však ľudia poznajú ako štúdium na návrh a výrobu kuchýň. Jej snahy však vždy išli smerom ku poctivému drevenému nábytku a celému interiéru z dreva. Ako vyústením týchto snáh sa otvorilo štúdio miobio.

DREVLUX SK s.r.o.

drevlux “ - už názov prezrádza mnohé. Firma vznikla v roku 1994 ako malá rodinná firma zaoberajúca sa výrobou rôznych predmetov, nábytku a interiérov z dreva. Kvalitné a elegantné opracovanie dreva ako hlavný znak túto firmu sprevádza počas jej celého už viac ako pätnásť ročného pôsobenia na slovenskom trhu. Za toto obdobie sa vyprofilovala na výrobnú spoločnosť ,ktorá dokáže navrhnúť ,vyrobiť a namontovať akýkoľvek bytový, reštauračný či kancelársky interiér luxusného , klasického, alebo moderného prevedenia .

Obchodné podmienky

Tovar a a nábytok sa objednáva cez štúdio miobio a teda cez firmu Drevlux SK s.r.o. s týmito obchodnými podmienkami.